Купити тютюн у Львові

Тютюн — головна складова будь-якої продукції для паління. Саме від його якості та смаку залежить затребуваність виробу серед покупців. Серед мешканців Львова за останні роки зріс попит на якісний сортовий тютюн. Купити тютюн у Львові просто і доступно, достатньо зайти в каталог товарів інтернет-магазину Tabaking.com.ua, після чого вибрати тютюн, що сподобався. Смак набитої гільзи та згорнутої самокрутки безпосередньо залежить від міцності тютюну, а міцність від рівня нікотину у складі сировини.

Весь тютюн та курильна продукція на його основі ділиться на три категорії залежно від рівня вмісту нікотину:

  • Легкий;
  • Середній;
  • Міцний.

Якщо ви хочете вперше придбати тютюн Львів і спробувати, що таке самостійно виготовлена сигарета — вивчіть опис кожного сорту, щоб зрозуміти, який саме тютюн припаде до смаку.

 

Легкий тютюн

Що таке легкий тютюн? — Поняття легкості тютюну залежить від сприйняття кожної людини та може бути суб’єктивним. За міжнародними нормами легким вважається тютюн із вмістом нікотину на рівні 1-3%. Рівень цукру, навпаки, дуже високий та сягає 16-20%. Тому легкий тютюн настільки приємний на смак, добре димить та не залишає гіркого чи надто терпкого післясмаку, як дешеві сигарети промислового виробництва.

Купити тютюн для самокруток Львів із легкої категорії можна в інтернет-магазині Tabaking.com.ua — це сорти Вірджинія та Вірджинія Голд. Вони є лідерами продажів не лише у Львові чи Україні, а й по всьому світу. Даний сорт є завезеним з Америки, територіально виростав всередині округу однойменного штату. Вірджинію відрізняє особливий глибокий аромат та виражений солодкий смак. Тютюн виробляється у ферментованому вигляді, за рахунок чого відсутні важкі смоли та знижується до мінімуму рівень нікотину.

 

Середній тютюн

Що таке тютюн середньої міцності? Чим він відрізняється від легкого? — Тютюн середньої міцності отримують у процесі ферментації та правильного сушіння, як легких сортів, що стають міцнішими, так і міцних сортів, у яких знижується міцність у процесі ферментації. Середньої міцності тютюн Львів у каталозі товарів представлений сортами Вірджинія середній та Берлі середній. Дуже часто любителі добрих самокруток змішують ці два сорти тютюну, щоб досягти ідеального смаку, водночас солодкуватого та насиченого.

Вміст нікотину в тютюні середньої міцності починається від 4%, а рівень глюкози у складі листа, навпаки, зменшується до 6-10%. Подрібнення буває великою, середньою соломкою або фракціями. Середній тютюн для самокруток Львів в інтернет-магазині Tabaking.com.ua представлений продукцією імпортного або українського походження. Герметичні упаковки по 0,5 кг та 1 кг вигідно купити без зайвих переплат для себе або для великої компанії поціновувачів якісного тютюну.

 

Замовити тютюн для самокруток з доставкою у Львові

Інтернет-магазин Tabaking.com.ua спеціалізується на преміальних сортах тютюну від перевірених постачальників із гарантією якості. В асортименті представлені легкі, середні та міцні сорти тютюну для сигаретних гільз, самокруток, сигар, люльок для паління. Тютюн для самокруток купити Львів зі швидкою доставкою можна на сайті 24/7. Якщо потрібна допомога консультанта чи виникли сумніви щодо сорту тютюну — телефонуйте в робочі години та досвідчені консультанти зі стажем швидко допоможуть з питанням. В каталозі присутні всі необхідні товари та аксесуари для виготовлення самокруток з нуля, а також зберігання готових виробів.