Портсигари з срібла

Аксесуар із дорогоцінних металів здатний значуще підкреслити статус чоловіка так само, як ювелірна прикраса або окуляри в дорогій оправі. Портсигари зі срібла завжди залишаються актуальними. За останнє десятиріччя попит на ексклюзивні екземпляри з дорогоцінних металів лише зріс завдяки відродженню культури паління якісного тютюну.


Срібні портсигари — аксесуар, перевірений часом

Історія про нього бере свій початок від ХVII століття у зв’язку із поширенням тютюну в Європі та Україні. Купити срібні портсигари в ті часи могли собі дозволити лише почесні дворяни, купці та поміщики. Старовинні виробі виготовлялись виключно вручну ювелірами на замовлення. Знатним особам їх інкрустували дорогоцінними та напів дорогоцінними металами, наносили іменне гравіювання.


Такі старовинні екземпляри — мрія будь-якого колекціонера та шанувальника антикварної розкоші. Раніше купити срібний портсигар простій людині на протязі всього життя було просто неможливо. У період Першої Світової війни офіцерам з бойовими заслугами як нагороду дарували портсигар зі срібла за царським наказом. Такі предмети героїчного минулого мають особливу цінність для колекціонерів та належать до ексклюзивних антикварних виробів.

 


Портсигар із срібла — стильний подарунок чоловікові

До 20-го століття вони вважались виключно чоловічим аксесуаром. Із популяризацією куріння сигарет у жінок минулого сторіччя зріс попит і на жіночі моделі даного аксесуару. Портсигари срібні для жінок відрізняються особливою витонченістю, декором з квітів та прикрасами з кольорового коштовного каміння. Все ж так як подарунок у стилі ретро портсигар більше прийнято дарувати чоловікам. Як іміджевий аксесуар для ділової людини портсигари зі срібла чудово поєднуються з класичним костюмом і сорочкою.


Купити срібний портсигар у якості стильного подарунка стане у нагоді широкому колу покупців. Колега по офісу, керівник, бізнес-партнер дадуть високу оцінку цьому аксесуару як подарунку, а також з боку дарувальника. Для батька від дітей та дідуся від онуків отримати в подарунок іменний портсигар зі срібла буде дуже зворушливо. Отримати портсигар як подарунок від коханої жінки приємно для чоловіка. Елітно виглядають варіанти покриті позолотою або з додатковим штучним старінням під антикваріат. За бажанням можна зробити іменний напис або написати побажання коханій людині з внутрішньої сторони кришки портсигара.


Портсигари зі срібла — як правильно вибрати

Питання про те, де купити срібний портсигар високої якості — найголовніше. Інтернет-магазин Tabaking.com.ua пропонує вироби з чистого благородного металу високої проби та стильного оригінального дизайну від перевірених виробників. Купити портсигар срібло вже доступно в каталозі товарів класичної форми і стандартного розміру з красивим візерунком на кришці і функціональною клямкою. Виріб зі срібла стійкий до агресивної дії навколишнього середовища, потрапляння вологи, сонячного світла. При необхідності портсигар відмінно вичищається від потемнінь, здобуваючи початковий колір та блиск.