ТОП 5: найкраща машинка для самокруток

Кожен курець прагне мати найкращу машинку для самокруток: це зручно, сучасно, престижно. Такі пристрої дозволяють самостійно контролювати якість тютюнової суміші, її міцність та інші споживчі властивості. Виготовлення саморобних цигарок стало справжнім ритуалом для тих, хто не готовий миритися з низькопробною готовою продукцією з магазинів.


Найкраща машинка для самокруток: чесний огляд

Вибираючи, яка машинка для самокруток краще, потрібно відштовхуватися від того, чому вони набули такої значної популярності. Найкраща машинка для тютюну дарує користувачу наступні переваги:

  • можливість самостійно вирішувати, що покласти всередину сигарети, а також можливість готувати індивідуальні тютюнові суміші на свій смак;
  • самостійний вибір міцності, розміру самокрутки, сорту паперу та тютюну;
  • процес скручування може сам по собі стати заспокійливим заняттям.

Представлений огляд дозволить курцям вибрати, яка машинка для тютюну краща з кількох відомих брендів. Розберемо 5 найбільш популярних виробників з особливостями їхньої продукції:

  1. RAW. Іспанський виробник випускає ринку кращі машинки для самокруток, для набивання гільз, і навіть різноманітні товари для курців — папір, гільзи, фільтри. Основним виробничим матеріалом виступає пластик, який екологічно безпечний для людини та навколишнього середовища.
  2. Honey Puff. Виріб відрізняється стильним сучасним дизайном, адже він виготовлений у яскравих фарбах та доповнюється не менш яскравими принтами на корпусі. Кращі машинки для самокруток роблять процес легким та комфортним. Такий девайс не займе багато місця — він стане чудовим помічником у поїздках.
  3. OCB. Вироби французького виробника належать до категорії повністю автоматичних. Робочий механізм, розташований у корпусі, що нагадує портсигар, самостійно скручує сигарету. Від користувача потрібно лише помістити всі необхідні інгредієнти.
  4. Atomic — ще один чудовий варіант для тих, хто хоче знати, яка машинка для самокруток краще на сучасному ринку. Курець може контролювати та регулювати щільність скручування. Невелика за розмірами машинка поступово набиває сигарету тютюновою сумішшю.
  5. Gerui — цей бренд також потрапив в огляд машинок для самокруток. Є електронною версією, корпус якої виготовлений з комбінації пластику, металу та каучуку. Відрізняється солідним, презентабельним виглядом і відмінно підійде, як ідея для подарунка.


Машинки для самокруток, яка найкраща з металу?

Вибір машини для самокруток грунтується і на матеріалі, з якого виготовлений аксесуар. У цьому плані металеві вироби належать до категорії найдовговічніших. Вони заощаджують час споживача і, при цьому, дають можливість самостійно регулювати якість тютюнової суміші. Металева машинка для самокруток механічна відмінно підійде, як для досвідчених курців, так і для початківців.


Під час вибору машинки для самокруток із металевим корпусом слід приділяти увагу торговим брендам перевірених виробників. В іншому випадку немає сенсу переплачувати і можна обійтися бюджетнішими аналогами з пластику. Якісна продукція дозволить зробити кожен процес створення саморобних цигарок легким і невимушеним.


Машинка для самокруток механічна

Для багатьох курців найкраща машинка для самокруток — це все-таки її механічна версія. Забивання гільзи вимагатиме більше часу, натомість дає можливість курцеві особисто брати участь у процесі на кожній його стадії. Прикладом такого девайсу може служити обладнання бренду Shark — просте і безвідмовне в експлуатації. Додатково клієнт може придбати відразу фільтр та цигарковий папір.

 

Машинка для самокруток та сигарет електрична

Краще машинки для самокруток може стати лише її електрична версія. Вона виготовляється з металу та розрахована на багаторічну безвідмовну експлуатацію. Така техніка здатна в автоматичному режимі робити ідеальні за своїми параметрами сигарети. Тютюн у них рівномірно розподіляється по всій довжині виробу. Вибір машинки для самокруток електричної версії з оригінальним та стильним дизайном дозволяє курцеві економити час на виготовлення саморобних сигарет.