Тютюн Кременчук

Натуральний, якісний тютюн Кременчук користується підвищеним попитом серед тутешніх мешканців. Добірна сировина для майбутнього тютюну — екологічно чиста, виросла та дозріла на плантації за дотримання всіх умов. При правильному сушінні, подальшому подрібненні та зберіганні покупець отримує ідеальний за якістю та смаковими характеристиками тютюн, готовий до вживання. Його приємно використовувати, аромат надовго залишається свіжим та насиченим.

Продаж тютюну у місті Кременчук Полтавської області здійснюється вже понад 100 років із моменту заснування знаменитої фабрики «JTI Україна». За 10 років модернізації стандарти якості зросли до міжнародних, що дозволило фабриці стати найбільшим експортером до ближнього та дальнього зарубіжжя. На сьогоднішній день продукція Кременчуцької тютюнової фабрики реалізується у понад 120 країнах світу.

 

Ферментований

Тютюн купити Кременчук доступно в різних сортах та технологічній обробці, у тому числі, після процесу ферментації. Ферментація – це сушіння при низьких температурах, результатом якого є тютюн приємного смаку за рахунок вивільнення за рахунок вивільнення нікотину та ароматичних складових. Тютюн позбавляється гіркоти за рахунок руйнування агресивних смол, до того ж, знижується вміст ефірних олій. Після ферментації тютюн готовий до тривалого зберігання та реалізації, оскільки рівень вологості сягає мінімально допустимих 6-14%.

Кременчук купити тютюн з фабрики ферментований можливо в різних сортах, таких, як Мальборо, Бонд, Вірджинія, Вірджинія Голд, Берлі. Міцність ферментованого тютюну залежить від сорту і може бути легкою, середньою та міцною. Герметична упаковка по 0,5 та 1 кг зберігає у відмінній якості смакові та ароматичні характеристики. Покупець отримує потрібну кількість тютюну вищого гатунку, готового для виробництва саморобних цигарок, самокруток, їх вживання в люльках для паління.

 

Сортовий

Сортовий тютюн без додавання сторонніх домішок цінується любителями саморобних сигарет значно більше розтертого в пил саморобного тютюну. Сортовий тютюн для самокруток Кременчук відрізняється від звичайної дешевої сировини чіткими класифікаціями міжнародного стандарту якості. Сортовий тютюн найвищої якості має вміст цукру у листі понад 4%, що позитивно впливає на смак при курінні та післясмакові якості. Найбільш «солодким» сортом тютюну вважається Вірджинія та Вірджинія Голд із вмістом природного цукру у складі до 20%.

Кожен сорт тютюну по-своєму унікальний, оскільки на формування смакових та ароматичних характеристик впливають певні показники:

  • Вміст цукрів;
  • Вміст нікотину;
  • Вміст азотів.

Від вмісту цих компонентів у тютюні залежать його смак та якість, що безпосередньо впливають на його популярність серед покупців та вартість. Купити тютюн в Кременчуці з інтернет-магазину Tabaking.com.ua можна у таких сортах:

  • Вірджинія середній;
  • Вірджинія Голд ферментований;
  • Вірджинія Голд (імпорт) легкий;
  • Берлі середній;
  • Берлі міцний;
  • Міленіум сортовий;
  • Тютюн пластівцями.

 

Замовити тютюн в місті Кременчук (Полтавська область)

Інтернет-магазин Tabaking.com.ua відкритий для відвідувачів у Кременчуці та інших містах України 24/7. Оформити замовлення та згодом отримати посилку можуть лише особи, які досягли 18 років. Ввічливі та досвідчені консультанти допоможуть обрати потрібний товар та оформити замовлення в робочі години з 09:00 до 20:00. Купити тютюн Кременчук та отримати його можна кур’єром на адресу, в найближчому поштоматі, відділенні Нової Пошти або УкрПошти.