Портсигар у Кременчуці та Україні

Портсигар — аксесуар, призначений для зберігання курильної продукції, самостійно виготовленої або придбаної в магазині. Крім зберігання, він виконує важливу функцію захисту від негативного впливу зовнішнього середовища, такої, як волога, пил, сторонні запахи, механічні пошкодження. Як курильний аксесуар, портсигар додатково акцентує увагу на іміджі власника. За зовнішнім виглядом аксесуару та матеріалу, з якого він виготовлений, можна зробити висновок про статус власника в суспільстві та його смакові уподобання.

 

 

Focus, Hajoue

Інтернет-магазин Tabaking.com.ua пропонує до уваги покупців стильні та практичні портсигари від компаній Focus та Hajoue. Аксесуар від компанії Focus виконаний у кольорі темний металік із чорними акцентами по периметру. Корпус вироблено із пластику високої якості. Конструкція імітує пачку сигарет із фірмовим гравіюванням на кришці. Щільно замикається і вміщує стандартну кількість виробів — 20 шт.

Портсигар від компанії Hajoue виконано у класичному стилі під ретро модель. Матеріал корпусу — алюміній. Металева застібка фіксує кришку в закритому положенні, а мініатюрні петлі міцно прикріплюють її до корпусу. Усередині знаходяться гумки для утримання сигарет на місці під час відкриття. Вміщує 20 штук виробів стандартної товщини.

 

Історія виникнення портсигар

Коли саме з’явився перший футляр для сигарет, складно відповісти з точною датою та місцем виготовлення. Після знаменитої експедиції Христофора Колумба до берегів Америки процесом паління зацікавилися на всій території Європи та Азії. З поширенням та виготовленням готових виробів та сировини для куріння виникла потреба зберігати і перше, і друге.

Королівські сім’ї та еліта носили футляр для цигарок із золота і срібла, прикрашений коштовним та напів дорогоцінним камінням. Такі вироби виготовлялися ювелірами та мали ексклюзивне фамільне гравіювання, як приналежність до знатного роду. У ХХ столітті до процесу куріння звикли всі верстви населення і для простих громадян стали виробляти звичайні металеві моделі.

 

Футляр для сигарет з доставкою в Кременчук

Купити портсигар у Кременчуці пропонує інтернет-магазин Tabaking.com.ua. Швидка доставка діє по всій території України від 1 до 3 робочих днів з моменту оформлення замовлення. Отримати замовлений товар в Кременчуці можна самостійно у відділенні Нової Пошти чи поштоматі. При оформленні адресної доставки посилку привезе кур’єр і передасть із рук в руки.

 

Портсигар для істинних любителів тютюнопаління

Зі зростанням якості життя став зростати попит на якісний сортовий тютюн. Почали відроджуватися традиції самостійного виготовлення самокруток та цигарок. Портсигар, забутий майже на 50 років, знову на хвилі популярності у любителів тютюнопаління. Даний футляр для цигарок в Кременчуці можна купити в металевому варіанті класичної квадратної форми з відкидною кришкою та стильному пластиковому варіанті, виконаному під пачку цигарок.

Портсигар для цигарок поділяється на чоловічі та жіночі моделі. Сьогодні популярні моделі із вбудованою автоматичною запальничкою, що є дуже зручним. Футляр для сигарет часто використовують для зберігання та транспортування курильної суміші, якщо процес паління здійснюється за допомогою люльки. Tabaking.com.ua пропонує портсигари на будь-який смак хорошої якості в Кременчуці та по всій території України.