Гільзи сигаретні в Кременчуці

Сигаретні гільзи для самостійного виготовлення цигарок стали справжнім must have серед цінителів якісного тютюну. Вони значною мірою заощаджують сили та час на скручування паперу, оскільки для цього потрібні гарна вправність і тривала практика. Сучасні виробники акцентують увагу на використанні якісного паперу та максимально безпечного для здоров’я фільтру всередині виробу. Гільзи є найважливішим елементом після сортового тютюну у процесі ручного виробництва сигарет.

 


 
Гільзи для набивки сигарет — це спеціальна конструкція, яка складається з щільно скрученого паперу і фільтра всередині, що перешкоджає попаданню шкідливих речовин у організм. Популярність гільз обумовлена легкістю та простотою їх використання. Заповнити середину тютюном або сумішшю для паління можна як вручну, так і за допомогою машинки для забивання гільз. Вибір сигаретних гільз величезний і різноманітний, але все ж таки класичний розмір і діаметр під фабричну сигарету користується найбільшим попитом.

 

Набори гільз для набивки сигарет Хокус, Драгон, Корона, Фаєрбокс

Сьогодні гільзи представлені в наборах із різною комплектацією вмісту:

  • Міні набори по 100 та 200 штук в упаковці;
  • Середні стандартні набори по 500 штук в упаковці;
  • Великі набори по 1000 штук в упаковці.

Інтернет-магазин Tabaking.com.ua пропонує купити гільзи сигаретні Кременчук в упаковках по 500 штук та 1000 штук. У каталозі товарів представлені такі виробники зі світовим ім'ям, як Корона, Драгон, Хокус та Фаєрбокс.

Виробник гільз KORONA пропонує покупцям слім версію аксесуарів для паління по 500 штук в упаковці. Бренд Hocus виготовляє гільзи чорного кольору із золотистим ободочком навколо фільтра, що робить виріб стильнішим. Також Hocus виробляє стандартні на вигляд гільзи під звичайну сигарету. Купити гільзи для набивки цигарок Кременчук простіше простого, зручно оформити замовлення в декілька кліків самостійно або зателефонувати менеджеру в робочий час.

 

Купити гільзи для набивки сигарет у Кременчуці вигідно з доставкою по Україні

Цигаркові гільзи користуються попитом серед любителів якісного сортового тютюну в Кременчуці. Це місто більше 100 років виробляє фабричні сигарети з сировини різної якості. Все ж-таки хвиля популярності на домашнє виготовлення самокруток захлеснула мешканців Кременчука. Величезна різниця у смаку, рівні міцності та післясмаку між добірним сортовим тютюном та фабричною сигаретою. Відчути різницю можна, лише спробувавши домашню самокрутку, набиту сумішшю та чистим сортом без домішок.
 
Інтернет-магазин Tabaking.com.ua приймає замовлення від покупців на всій території України. Для більшої зручності в каталозі товарів можна замовити все необхідне для самостійного виготовлення сигарет: сортовий тютюн, гільзи сигаретні, машинку для набивання, портсигар для зберігання готової цигаркової продукції. Отримати посилку буде зручно у найближчому відділенні Нової Пошти, Укрпошти, або кур’єром на адресу одержувача.

 

Оптові закупівлі гільз для набивання цигарок

Інтернет-магазин Tabaking.com.ua радий вітати оптових покупців у Кременчуці та по всій території України. Для придбання сигаретних гільз оптом та великим оптом передбачені спеціальні цінові пропозиції. Отримати детальну інформацію можна за телефоном у менеджера компанії, написати на пошту або заповнити форму зворотного зв’язку в розділі «Контакти».