Мальборо соус для табака 100мл.

Новинка
В наличии
130 грн
Краткое описание

Соус для табака Мальборо - рафинированный соус для улучшения вкусовых качеств табака, защиты от плесени, длительного хранения. 100 мл концентрата хватает на обработку от 2 до 6кг готового сырья. Диапазон замеса 1:1 - 1:3 по вкусовым ощущениям.

Соус для тютюну Мальборо - рафінований соус для покращення якості тютюну, наближаючий до фабричної якості, замінюючи природню ферментацію на штучну.Покращює якості куріння, таких як: пом‘якшуючи куріння(зменшення удару по горлі); Горючість (випадіння жару); Тримання певної вологості 14-16% (забезпечення від пересихання); Прибирає сторонні запахи (прілості, травянистості та ін.); Забезпечує від бактерій (пліснява та ін.); Насичує кольором для товарного вигляду.Використовується як в домашній обробці так і в розпарюванні сировини.Зменшує наявність пилу в сировині. Надає приємний аромат на ваш вибір, що не залишить осторонь нікого.Після першої спроби тютюну після обробки соусом ви зрозумієте, що нічого схожого раніше не користували. Соус є концентрованим і потребує розмішування. Застостосування: 1 л соусу на 60 кг сировини. Змішуючи соус в діапазоні 1:1-1:3 з дистильованою водою чи ізопропіловим спиртом в залежності від потреб та очікувань.Нанести оприскувачем рівномірно по сировині , паралельно перемішуючи.Закрити герметично на 12-24 години.Після дістати з герметизації та застосовувати згідно ваших цілей.Соус 'Мальборо' для тютюну відзначається своєю характерною інтенсивністю та глибиною аромату. Виготовлений з унікальної комбінації інгредієнтів, цей соус надає тютюну сміливий та виразний смак, ідеально підходящий для тих, хто віддає перевагу сильним відчуттям. 'Мальборо' вирізняється своєю здатністю підсилювати природний смак тютюну, створюючи багатий та насичений досвід куріння. Цей соус - відмінний вибір для курців, які шукають в курінні силу, характер та неповторність.

Мы предоставляем несколько способов доставки:

Отправляем только по Украине! Оплата доставки осуществляется получателем. Сумма доставки рассчитывается по тарифам перевозчика. 

  • Новая Почта (от 70грн, в зависимости от объемного веса коробки) 
  • УкрПочта (от 50грн, в зависимости от объемного веса коробки)

Срок отправки: от 1-го до 3х рабочих дней после подтверждения заказа. 

Также имеются такие способы оплаты:

1. Наложенный платёж:

  • Новая почта (2% от суммы перевода+20,00грн). 
  • Укрпочта (1% от суммы перевода+10,00грн)

Обратите внимание! Отправка наложенным платежом доступна не для всей группы товаров. Уточняйте при оформлении. 

2. Оплата по реквизитам (предоставляются менеджером).

 

Новинка
Соус ароматизированный 1л
В наличии

1000 грн

Соус ароматизированный 1л

Новинка
Шоколад соус для табака 100мл.
#0001c В наличии

130 грн

Шоколад соус для табака 100мл.

Новинка
Ротманс соус для табака 100мл
В наличии

130 грн

Ротманс соус для табака 100мл

Новинка
Ваниль соус для табака 100мл
В наличии

130 грн

Ваниль соус для табака 100мл

Новинка
Лимон соус для табака 100мл
В наличии

130 грн

Лимон соус для табака 100мл