Дропшипінг тютюну в Україні

Дропшипінг тютюну — це окремий вид підприємницької діяльності, коли дропшиппер є посередником між оптовим постачальником з одного боку і, вже власними клієнтами, з іншого боку. Система дропшипінга передбачає, що посередник займається лише пошуком нових клієнтів і рекламою власної торгівельної точки, а усі операції з товарами веде постачальник, безпосередньо з клієнтами посередника.

При грамотній роботі дропшипер отримує стабільно високий дохід. Різниця між оптовою вартістю товару та роздрібною становить заробіток посередника. Немає необхідності брати в оренду склад і думати про закупівлю та — всім займається постачальник самостійно.

Тютюн дропшипінг: умови співпраці

Дропшипінг тютюну — вигідний бізнес, який завжди має попит. Умови співпраці для посередників (дропшиперів) прості та прозорі:

  1. Робота за безготівковим розрахунком: ви сплачуєте повну вартість товару згідно дроп-прайсу, відправка робиться з нашого складу від вашого імені. Ви самі ставите ціну товару з урахуванням націнки.
  2. Відправлення товарів відбувається накладеним платежем (післяплата) від імені нашої компанії. Коли покупець забирає товар, ви отримуєте свою комісію на карту або інші реквізити.
  3. Покупець обирає товар та оформляє замовлення на ваших інтернет-майданчиках: сайт, маркетплейс тощо.
  4. Ви передаєте замовлення менеджеру Tabaking.com.ua зі зручним для клієнта варіантом доставки та оплати.
  5. Замовлення формується, упаковується та відправляється безпосередньо до замовника.

Тютюн за системою Дропшипінг — вигідний та прибутковий бізнес з мінімальним стартовим капіталом лише на просування в соціальних мережах/мережі інтернет. Єдина умова — кінцева вартість товару для покупця має бути рівною чи вищою, ніж в інтернет-магазині Tabaking.com.ua.

Консультація менеджера: (098) 055-32-05 (Вайбер)

 

Дропшипінг тютюну: високий заробіток дропшипером в Україні

Тютюн дропшипінг в Україні активно розвивається із підвищенням попиту на якісний сортовий тютюн для виготовлення самокруток і сигарет hand made. Для роботи потрібен лише стабільний інтернет та пристрій для комунікації (смартфон, ноутбук або ПК). Оптові постачальники тютюну в Україні пропонують різні умови співпраці, але саме з Tabaking.com.ua вони максимально прості та прозорі. Ви можете знаходитись у будь-якій точці світу, головне — бути на зв'язку з клієнтами та бути постачальником тютюну.

Перевага дропшипінг бізнесу у сфері тютюнових виробів — це власний контроль рівня доходу та можливість розвиватись у цьому сегменту без обмежень. Дропшипер несе відповідальність лише за своїх клієнтів (пошук, підтримку комунікації). За якість сировини, формування замовлення, упаковку та доставку несе відповідальність постачальник тютюну.

Як купити тютюн оптом у постачальника в Україні?

Купівля тютюн оптом від постачальника необхідна виключно для роздрібної торгівлі або для відкриття власного інтернет-магазину в Україні. Система дропшипінгу приваблива тим, що немає необхідності орендувати складські приміщення, налагоджувати систему логістики та організовувати робочі місця для пакувальників та кур'єрів.

Продавати тютюн від постачальника за системою дропшипінгу означає мінімізувати ризики втрати власних вкладень у бізнес. Оптові постачальники тютюну в Україні, такі як Tabaking.com.ua, мають досвід роботи понад 10 років та вивчили смакові звички споживачів України. Товари в каталозі інтернет-магазину Tabaking.com.ua на 100% орієнтовані на те, щоб бути в ТОП продажів.

Оптові постачальники тютюну в Україні

Оптові постачальники тютюну в Україні, серед яких є компанія Tabaking.com.ua, закуповують сировину у компаній Європи та Америки у великих обсягах, що дозволяє формувати дроп-прайс із спеціальними цінами для роботи дропшиперів в Україні. Сировина преміум-класу плюс вигідні умови співпраці — запорука успішної роботи та гарантія швидкого старту продажу!

Консультація менеджера: (098) 055-32-05 (Вайбер)